Wyróżnienia i partnerzy

 
12 lat działalności

Pewność i bezpieczeństwo osiągnięte dzięki 12 letniemu doświadczeniu pozwalają iPS Technologia oferować bezpieczeństwo i profesjonalizm, jakość oraz elastyczność w bliskiej współpracy z klientem.

 

Certyfikat Autodesk

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie firmy Autodesk.

 

HBM

Współpracujemy z biurem inżynierskim Macieja Zajączkowskiego, oficjalnym przedstawicielem firmy HBM w Polsce. Niemiecka firma HBM jest od 60 lat światowym liderem w zakresie elektronicznych technik pomiarowych opartych na zasadach klasycznej tensometrii oporowej. HBM realizuje kompletacje i dostawy w zakresie:

  • tensometrycznych przetworników wagi, siły , momentu obrotowego i ciśnienia
  • układów elektroniki i wybranych elementów wyposażenia przemysłowych systemów pomiarowych
  • tensometrów oraz akcesoriów aplikacyjnych związanych z zagadnieniami eksperymentalnej analizy naprężeń
  • laboratoryjnej aparatury pomiarowej

 

 

SEW - Eurodrive

Napędy i silniki firmy SEW-EURODRIVE od dawna wyznaczają trendy w technologii napędowej. Z tego względu, oznaczenie "made by SEW" stało się znakiem jakości na rynku rozwiązań napędowych. Bogata oferta motoreduktorów SEW umożliwia znalezienie użytkownikowi odpowiedniego napędu do każdego zadania. SEW-EURODRIVE jest światowym producentem motoreduktorów, reduktorów, wariatorów, silników elektrycznych, serwonapędów i przemienników częstotliwości (falowników). Oferują pełną gamę motoreduktorów: walcowych, płaskich, ślimakowych i stożkowych. Ich innowacyjne rozwiązania napędowe mają zastosowanie we wszystkich branżach i gałęziach przemysłu takich jak przemysł chemiczny, samochodowy, spożywczy, budowlany itd. Realizują wersje do pracy w środowiskach zagrożonych wybuchem oraz w innych trudnych agresywnych warunkach. W ofercie firmy znajdują się również przekładnie przemysłowe i planetarne z momentem aż do 1000 kNm.

SEW-EURODRIVE zapewnia dobór, sprzedaż oraz uruchomienie gotowych rozwiązań dla aplikacji.

Stosowanie technologii napędowych "made by SEW-EURODRIVE" jest gwarancją funkcjonalności i stanowi ochronę Państwa inwestycji.

 

WAM Polska

Włoski holding WAMGROUP zatrudniający na świecie ponad 1400 pracowników, będący liderem w rozwoju i produkcji urządzeń i elementów instalacji materiałów sypkich od 2005roku jest reprezentowany na rynku polskim przez własny oddział handlowy. WAM Polska Sp.z o.o. zapewnia szeroki asortyment urządzeń, obejmujący sprzęt do transportu materiałów sypkich, filtracji pyłów, oddzielania materiałów stałych od płynów oraz technologii mieszania i wibracji.

Partnerzy i wyróżnienia