Wybudowany od podstaw innowacyjny zakład produkcyjny

Pełną zdolność produkcyjną uzyskał zaprojektowany i wykonany przez IP System Technologia Sp. z o.o. innowacyjny system magazynowania i dozowania surowców sypkich w zakładzie lakierów, utwardzaczy, podkładów i rozcieńczalników.

Nasze przedsiębiorstwo na bazie partnerskich relacji z Klientem, oprócz zapewnienia na najwyższym poziomie automatyzacji procesów technologicznych, zaprojektowała i koordynowała zgodnie z harmonogramem budowę nowego zakładu wraz z towarzyszącymi mu instalacjami i infrastrukturą produkcyjną.

To ogromny sukces dla zespołu projektantów, technologów, architektów, konstruktorów, branżystów oraz naszego zakładu produkcyjnego realizujących od drugiej połowy 2010 roku inwestycję, której efektem referencyjnym jest pomyślne osiągnięcie wydajności instalacji procesowych, odpowiadających założeniom projektowym, a w efekcie końcowym otrzymanie  gotowego wyrobu spełniającego najwyższe standardy branżowe.

Uzyskane od Klienta referencje dowodzą, że nasze profesjonalne i rzetelne podejście do realizacji inwestycji pozwala postrzegać nas, jako potrafiących sprostać trudnym wymaganiom partnerów w biznesie.

 

- Zespół iPS Technologia

Partnerzy i wyróżnienia